Nasza ekipa codziennie testuje produkty CARGO by OWEE. Pomożemy dobrać Ci produkt idealny dla Ciebie lub jeśli potrzebujesz doradzimy co będzie najlepsze na prezent.

Poniżej znajdziesz nasze rekomendacje.

"Jeszcze więcej pojemności!"

Daria - zarządza logistyką i wszystkim czym da się zarządzać

Ja wybieram torbę z kieszeniami! Idealny prezent dla fanów CARGO, którzy teraz mogą powiększyć swoje kolekcje o nowy produkt z dodatkowymi funkcjonalnymi kieszeniami na drobiazgi. Jeszcze więcej pojemności, a przy tym klasyczny CARGO by OWEE design.

"Świetna na zakupy, lekka, wytrzymała..."

Ania K. - doradza wam w najtrudniejszych wyborach

Moja propozycja prezentu idealnego - shopper z siatki. Torba jest świetna na zakupy, lekka, wytrzymała, posłuży przez lata i idealnie wpisze się w trend odpowiedzialnych zakupów w duchu eko.

"Bądź widoczny na drodze!"

Ewa - przenosi projekt w rzeczywistość

Gorąco polecam plecak! Wygodny, pojemy i ultralekki - to raz. A dwa? Dojeżdżam do pracy kolejka miejską, a plecak ma wszyte odblaski po bokach. Nie muszę się martwić, bo plecak załatwia sprawę „bądź widoczny na drodze!”. Możesz mieć najbardziej designerskie odblaski w mieście. :)

"Bardzo wygodna, pojemna i ma małe kieszenie na drobiazgi."

Ania - projektuje rzeczywistość

Czy nerka może być małym plecakiem? Może, dlatego to dobry prezent dla dziewczyny i chłopaka. Bardzo wygodna, pojemna i ma małe kieszenie na drobiazgi. Sprawdza się na co dzień, w podróży i na festiwalu - mieści 2 butelki wody. #potwierdzoneinfo Fajnie wygląda narzucona na ramię lub na plecach. Ja wybrałam kolor słoneczny żółty. Uwielbiam, kiedy dodatki kontrastują z codziennym ubiorem. :)