"Jeszcze więcej pojemności!"

Daria - zarządza logistyką i wszystkim czym da się zarządzać

Ja wybieram torbę z kieszeniami! Idealny prezent dla fanów CARGO, którzy teraz mogą powiększyć swoje kolekcje o nowy produkt z dodatkowymi funkcjonalnymi kieszeniami na drobiazgi. Jeszcze więcej pojemności, a przy tym klasyczny CARGO by OWEE design.

"Świetna na zakupy, lekka, wytrzymała..."

Ania K. - doradza wam w najtrudniejszych wyborach

Moja propozycja prezentu idealnego - shopper z siatki. Torba jest świetna na zakupy, lekka, wytrzymała, posłuży przez lata i idealnie wpisze się w trend odpowiedzialnych zakupów w duchu eko.

"Bądź widoczny na drodze!"

Ewa - przenosi projekt w rzeczywistość

Gorąco polecam plecak! Wygodny, pojemy i ultralekki - to raz. A dwa? Dojeżdżam do pracy kolejka miejską, a plecak ma wszyte odblaski po bokach. Nie muszę się martwić, bo plecak załatwia sprawę „bądź widoczny na drodze!”. Możesz mieć najbardziej designerskie odblaski w mieście. :)

"Bardzo wygodna, pojemna i ma małe kieszenie na drobiazgi."

Ania - projektuje rzeczywistość

Czy nerka może być małym plecakiem? Może, dlatego to dobry prezent dla dziewczyny i chłopaka. Bardzo wygodna, pojemna i ma małe kieszenie na drobiazgi. Sprawdza się na co dzień, w podróży i na festiwalu - mieści 2 butelki wody. #potwierdzoneinfo Fajnie wygląda narzucona na ramię lub na plecach. Ja wybrałam kolor słoneczny żółty. Uwielbiam, kiedy dodatki kontrastują z codziennym ubiorem. :)