Blog

Ekipa CARGO by OWEE poleca

Ekipa CARGO by OWEE pomoże Ci w wyborze, zobacz co i dlaczego polecamy na prezent! Pomożemy Ci wybrać najlepszy-prezent-ever!
Przeczytaj więcej

Asia Biernacka - miłośniczka minimalizmu, studentka ViaModa, założycielka bloga Ashplumplum

Nie przypuszczała, że będzie blogerką na full etat. Początkowo blog stanowił odskocznię od codziennych obowiązków oraz był treningiem kreatywnego pisania. Po kilku latach konsekwentnej pracy i wreszcie po przeprowadzce do Warszawy, Asia nie tylko pokazuje się na eventach i press day’ach, ale wspólnie z ekipą tworzy ciekawy content wokół którego koncentruje się jej blog i social media. Nie ma czasu na słodkie lenistwo, a każdą wolną chwilę stara się naturalnie przeplatać z blogowaniem ,,na pełnych obrotach”.

Przeczytaj więcej

Filip Dutkiewicz - artysta wizualny z przygodą CARGO by OWEE w tle

Malował od małego, jednak nie nazywa siebie artystą, a rzemieślnikiem. Krok po kroku, doszedł do roli Art Directora, który w swoim portfolio oprócz grafiki, ilustracji, tworzenia contentu i alternatywnej mapy Warszawy, posiada także przygodę z CARGO by OWEE…

Przeczytaj więcej

Red Dot Award Honorable Mention 2017 dla CARGO by OWEE REFLECTIVE

Po kilku dniach poświęconych na ocenę tysięcy produktów z całego świata jury konkursu podjęło ostateczną decyzję, przyznając Red Dot Award: Product Design - Honourable Mention dla CARGO by OWEE. To kolejny dowód uznania dla marki CARGO by OWEE. W roku 2016 linia  CARGO REFLECTIVE doceniona została m.in. nagrodą MUST HAVE 2016, przyznawaną  przez Łódź Design Festival. 

Przeczytaj więcej