Blog

Ekipa CARGO by OWEE poleca

Ekipa CARGO by OWEE pomoże Ci w wyborze, zobacz co i dlaczego polecamy na prezent! Pomożemy Ci wybrać najlepszy-prezent-ever!
Przeczytaj więcej

Bad Ape Trippin - bloger, podróżnik, adrenaline junkie

Badapetrippin, czyli zła podróżująca małpa. Jego talizmanem szczęścia są naczelne. Szczególną sympatią darzy KOBĘ z filmu ,,Planeta Małp”. Na stałe mieszka w Berlinie, lecz większość czasu spędza w kamperze przemierzając Europę. Niskobudżetowe życie na 12 metrach kwadratowych traktuje jako odtrutkę od nieustannej gonitwy za karierą i próbą uszczęśliwiania się kolejnymi, zupełnie niepotrzebnymi dobrami materialnymi. Prywatnie wyczillowany mężczyzna z brodą, który bardziej niż tlenu potrzebuje do życia adrenaliny.


Przeczytaj więcej

CARGO by OWEE partnerem GGC LAB

W ramach projektu Kasi Gola - GeekGoesChic odbył się styczniowy GGC LAB pod hasłem Health. CARGO by OWEE partnerowało temu wydarzeniu. Trzy branże: mody, technologii i zdrowia połączyły się w Campus Warsaw i Google Poland. Celem tego hackathonu było stworzenie prototypów produktów fashiontechowych, które będą rozwiązywać problemy w medycynie i farmacji.


Przeczytaj więcej

#ProjektantSlowFashion – MNISHKHA / CARGO by OWEE

Cargo by Owee przenosi materiał techniczny CORDURY® w obszar życia miejskiego. Mnishkha wprowadza unowocześnienie w noszeniu szali – wielofunkcyjny szalokaptur z kieszeniami. Poznajcie Annę Migacz-Lesińską, założycielkę marek tworzących niepowtarzalne produkty do codziennego noszenia.

Przeczytaj więcej

CARGO by OWEE finalistą konkursu DOBRY WZÓR!

CARGO by OWEE  finalistą  konkursu DOBRY WZÓR. To kolejny dowód uznania dla marki CARGO by OWEE. Marka została doceniona już międzynarodową nagrodą RED DOT honorable mention oraz  prestiżową nagrodą MUST HAVE 2016. Instytut Wzornictwa Przemysłowego już po raz 24. wyłonił produkty i usługi w ramach konkursu ,,Dobry Wzór". W tym roku w gronie finalistów znalazło się 114 produktów i usług. Celem konkursu jest wyróżnienie produktów i usług charakteryzujących się wysoką jakością wzornictwa oraz wspieranie ich producentów i dystrybutorów.

Przeczytaj więcej

Kasia Gola - pasjonatka mody i nowych technologii, founderka GeekGoesChic

Absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Teen Vogue Fashion University w Nowym Jorku. Współzałożycielka Flowbox.io oraz twórczyni nominowanego do WGSN Global Fashion Awards bloga o wykorzystaniu nowych technologii w modzie - GeekGoesChic.co. Nominowana do nagrody Kobiety Roku Glamour, w kategorii Online - inicjatorka i organizatorka spotkań modowo-technologicznych GGC Fash&Tech oraz GGC LAB. Fanka amerykańskiego Vogue'a. Gym freak.

Przeczytaj więcej