Blog

Filip Dutkiewicz - artysta wizualny z przygodą CARGO by OWEE w tle

Malował od małego, jednak nie nazywa siebie artystą, a rzemieślnikiem. Krok po kroku, doszedł do roli Art Directora, który w swoim portfolio oprócz grafiki, ilustracji, tworzenia contentu i alternatywnej mapy Warszawy, posiada także przygodę z CARGO by OWEE…

Przeczytaj więcej

CARGO by OWEE hero: Angela Pilarska

Angela to heavy user CARGO by OWEE. Nosi, testuje, używa w każdych warunkach. Sprawdziła nasze nerki pływając na kitach i supie. 

Jej ulubioną formą ruchu są zajęcia choreograficzne, jednak doskonale spełnia się także we wzmacnianiu i innych rodzajach treningów. Zdobyła uprawnienia między innymi Instruktora NIKE ROCKSTAR WORKOUT, IFAA, XCO, Flexi – Bar czy Les Mills Polska.

Przeczytaj więcej

Asia Biernacka - miłośniczka minimalizmu, studentka ViaModa, założycielka bloga Ashplumplum

Nie przypuszczała, że będzie blogerką na full etat. Początkowo blog stanowił odskocznię od codziennych obowiązków oraz był treningiem kreatywnego pisania. Po kilku latach konsekwentnej pracy i wreszcie po przeprowadzce do Warszawy, Asia nie tylko pokazuje się na eventach i press day’ach, ale wspólnie z ekipą tworzy ciekawy content wokół którego koncentruje się jej blog i social media. Nie ma czasu na słodkie lenistwo, a każdą wolną chwilę stara się naturalnie przeplatać z blogowaniem ,,na pełnych obrotach”.

Przeczytaj więcej

NIECH TO SZLAK: Odeta Moro w raju dla motocyklistów - zobacz relacje z niesamowitej wyprawy kilkunastu kobiet!

Kobieta torpeda, to że nasza nerka za nią nadąży traktujemy jako najlepszy #torturetest na świecie! Koniecznie zobaczcie dokument który powstał przy tym projekcie!

"Kilkanaście kobiet na motocyklach ruszyło w trasę przez Amerykę Południową. Wśród nich znalazła się , Odeta Moro, która razem z kamerą pokonywała kolejne kilometry Boliwii, Argentyny i Chile. Efekty tej niezwykle malowniczej, ale momentami bardzo trudnej podróży, zobaczycie w programie #Niechtoszlak!

Przeczytaj więcej

CARGO MOUNTAIN EXPEDITION 9-16 WRZEŚNIA 2019

9 września. Lotnisko Okęcie w Warszawie. Rusza Cargo Mountain Expedition. Cel: zdobycie położonego w centralnej części Kaukazu szczytu Tetnuldi (4858 m n.p.m.) oraz test produktów CARGO w ekstremalnych warunkach.

Przeczytaj więcej

CARGO by OWEE partnerem GGC LAB

W ramach projektu Kasi Gola - GeekGoesChic odbył się styczniowy GGC LAB pod hasłem Health. CARGO by OWEE partnerowało temu wydarzeniu. Trzy branże: mody, technologii i zdrowia połączyły się w Campus Warsaw i Google Poland. Celem tego hackathonu było stworzenie prototypów produktów fashiontechowych, które będą rozwiązywać problemy w medycynie i farmacji.


Przeczytaj więcej

Bad Ape Trippin - bloger, podróżnik, adrenaline junkie

Badapetrippin, czyli zła podróżująca małpa. Jego talizmanem szczęścia są naczelne. Szczególną sympatią darzy KOBĘ z filmu ,,Planeta Małp”. Na stałe mieszka w Berlinie, lecz większość czasu spędza w kamperze przemierzając Europę. Niskobudżetowe życie na 12 metrach kwadratowych traktuje jako odtrutkę od nieustannej gonitwy za karierą i próbą uszczęśliwiania się kolejnymi, zupełnie niepotrzebnymi dobrami materialnymi. Prywatnie wyczillowany mężczyzna z brodą, który bardziej niż tlenu potrzebuje do życia adrenaliny.


Przeczytaj więcej

Wyniki konkursu filmowego CARGO by OWEE

Bardzo dziękujemy za wszystkie filmy!

Ponieważ widzimy, ile każdy z Was włożył serca i poświęcił czasu na przygotowanie filmiku, postanowiliśmy, że każdy nadesłany film otrzyma od nas nagrodę - niespodziankę w postaci naszej smyczki odblaskowej i woreczka wish! ????

Przeczytaj więcej